Czy owoce, jogurty, serki udostępniane pracownikom stanowią koszty uzyskania przychodów?

W dniu 22 sierpnia 2018 roku, Dyrektor Krajowej Informacji Skarbowej opublikował indywidualną interpretację do zapytania czy wydatki na zakup artykułów spożywczych przeznaczonych do konsumpcji pracownikom spółki stanowią koszty uzyskania przychodów. Interpretacja nr. 0111-KDIB2-3.4010.193.2018.1.PB, Numer dokumentu 538348/I. Na podstawie art. 13 § 2a, art. 14b § 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. Ordynacja podatkowa (t.j. Dz.U.…